Wspieraj nas

Stowarzyszenie Rugby Club Orkan Sochaczew jest organizacją działającą dzięki finansowaniu przez jednostki samorządu terytorialnego. Jednakże ważnym elementem stabilności finansowej Stowarzyszenia są darowizny od osób indywidualnych. Środki te przeznaczane są na bieżące funkcjonowanie i realizację zadań, które wykraczają poza ramy finansowania urzędu miasta czy gminy.


 

wspieraj2

 

 

Dokonaj darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia RCO.

Najlepszą formą jest stałe comiesięczne zlecenia przelewu. Nawet niewielka kwota, przekazywana regularnie, jest dla nas wielkim wsparciem i dowodem na to, że nasza działalność jest ważna i potrzebna.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Rugby Club Orkan Sochaczew
ul. Warszawska 80, 96-500 Sochaczew

Konto prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Sochaczewie o numerze:

46 9283 0006 0025 9684 2000 0010

Tytułem: Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia RC Orkan

 


Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Po pierwsze, nie ze wszystkich potencjalnych źródeł finansowania możemy korzystać, bowiem wsparcie finansowe prywatnych firm i państwowych instytucji realizowane jest w ograniczonym zakresie. Po drugie, szeroki zakres naszych zadań wiąże się z potrzebą podejmowania działań, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć na etapie planowania. Dlatego też bez pomocy indywidualnych darczyńców nie moglibyśmy tak mocno zaangażować się w rozwój rugby w Sochaczewie. Po trzecie, efekty naszych działań – czyli zaszczepienie młodym pokoleniom podstawowych wartości, jakie niesie gra w rugby (zasady Fair Play, szacunek, odpowiedzialność, ambicja i dyscyplina) – zwykle są w pełni widoczne dopiero po latach.

Jeśli bliskie Ci jest pragnienie, żeby kolejne pokolenia kultywowały tradycję gry jajem w naszym mieście, nie czekaj. Działaj. Bardzo liczymy na zaangażowanie i wsparcie finansowe ze strony wszystkich, którzy cenią naszą pracę i uważają, że taka działalność jest potrzebna. Każda złotówka ma znaczenie!

Wspieraj RC Orkan regularnymi darowiznami

Zachęcamy do złożenia w banku dyspozycji stałego zlecenia przelewu darowizny na rzecz RC Orkan. Niewielkie, ale regularne wpłaty są dla nas tak samo cenne jak te większe. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Podziękowania dla darczyńców

Staramy się informować darczyńców o naszych działaniach. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by niniejsza strona internetowa była zawsze aktualna. Jeżeli jednak życzysz sobie sprawdzić na własne oczy, jak realizujemy nasze cele statutowe i jak bardzo wszyscy członkowie Stowarzyszenia zaangażowani są w budowanie braterskiej społeczności wokół Rugby, przyjdź na stadion w trakcie jednego z naszych meczów i dołącz do nas, krzycząc Ooooorkaaaaan!