DSC_9366Rugby 7
MP Seniorów 7: W drodze po upragniony medal

Wielkimi krokami zbliża się kolejna impreza rugby, tym razem jej stawką jest walka o XXI tytuł Mistrza Polski Seniorów w Rugby 7. W dniach 11-12 lipca Gniezno będzie gościło najlepsze polskie ekipy Rugby 7, które zmierzą się w turnieju finałowym.

Sochaczewianie, jako Wicemistrzowie Polski 2014, rozstawieni zostali w grupie B, w której znaleźli się m.in. tegoroczni Mistrzowie Polski w Rugby XV Arka Gdynia i czwarta drużyna tego
sezonu Ogniowo Sopot. Ekipa z Warszawskiej 80 już dziś zjawi się w mieście Tytanów, a od jutra dostarczy nam wielu sportowych emocji.

Jak dojechać? maps.google.com/goisr.gniezno

Podopieczni Bogdana Wróbla ciężko pracowali przez ostatnie miesiące, by w najbliższy weekend zaprezentować się z jak najlepszej strony. Zawodnicy wierzą, że podczas dekoracji najlepszych polskich ekip Rugby VII, ich praca, zaangażowanie i determinacja zostaną im zwrócone z nawiązką.

Skład: Budnik Jakub, Dobrowolski Wiktor, Gasik Tomasz, Kępa Michał, Młyńczak Jakub, Niemyjski Daniel, Pawłowski Mateusz, Pietrzyk Konrad, Pietrzyk Piotr, Plichta Dawid, Plichta Mateusz, Popiołek Mateusz, Popławski Miłosz, Śmielak Łukasz, Wawrzyńczak Piotr.

Trener: Wróbel Bogdan

Fizjoterapeuta: Bulik Robert

10360464_507918592671923_7879004878617751820_n

Grupa A

1N  Lechia Gdańsk
2S  Budowlani Lublin
3S  RC Igloo Ruda Śląska
4N  Husar Bolesławiec
5N  RK Unisław
6S   Legia Warszawa

Grupa B

1S  RC Orkan Sochaczew
2N  Arka Gdynia
3N  Tytan Gniezno
4S  RC Częstochowa
5S  Juvenia Kraków
6N  Ogniwo Sopot

Rozkład jazdy

I dzień sobota 11.07.2015 

  • g. 11.00  Lechia – Legia
  • g. 11.17  RC Orkan – Ogniwo
  • g. 11.34  Lublin – Unisław
  • g. 11.51  Arka – Juvenia
  • g. 12.08  Igloo – Husar
  • g. 12.25  Tytan – RCC
  • g. 12.42  Legia – Husar
  • g. 12.59  Ogniwo – RCC
  • g. 13.16  Igloo – Unisław
  • g.  13.33  Tytan – Juvenia
  • g. 13.50  Lechia – Lublin
  • g. 14.07 RC Orkan – Arka

przerwa obiadowa do godz. 16.00

  • g. 16.00  Lublin – Legia
  • g. 16.17  Arka – Ogniwo
  • g. 16.34  Igloo – Lechia
  • g. 16.51  Tytan – RC Orkan
  • g. 17.08  Unisław – Husar
  • g. 17.25  RCC – Juvenia
  • g. 17.42  Lublin – Igloo
  • g. 17.59  Arka Tytan
  • g. 18.16  Lechia – Husar
  • g. 18.33  RC Orkan – RCC
  • g. 18.50  Unisław – Legia
  • g. 19.07  Juvenia – Ogniwo

II dzień niedziela 12.07.2015

  • g. 10.00  Igloo – Legia
  • g. 10.17  Tytan – Ogniwo
  • g. 10.34  Husar – Lublin
  • g. 10.51  RCC – Arka
  • g. 11.08  Unisław – Lechia
  • g. 11.25  Juvenia – RC Orkan

Półfinały

  • Bowl
    g. 12.00   A5 – B6
    g. 12.17   B5 – A6
  • Plate
    g. 12.34    A3 – B4
    g. 12.51    B3 – A4
  • Cup
    g. 13.08    A1 – B2
    g. 13.25    B1 – A2

Finały

g. 13.50   o XI  m    L 1/2
g. 14.07   o IX m     finał  Bowl
g. 14.24   o VII m
g. 14.41   o V m     finał Plate
g. 14.58   o III m
g. 15.20   o I m      finał Cup

Sędzia główny: Wiesław Piotrowicz
Sędziowie turniejowi: Łukasz Jasiński, Grzegorz Szostek, Aneta Bejm, Mirosław Szczepański, Dariusz Reks i Adrian Pawlik

11700947_959845570721838_692344249840799640_n


foto nagłówka: Witold Święcki, artmagazine.pl
foto ekipy RCO VII: Marta Dybiec

 

Podziel się