turniej_rugby_touch_www (1)Wydarzenia
Mistrzostwa Powiatu w Rugby Touch. Przyłącz się! Graj lub kibicuj.

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Powiatu w odmianie Rugby Touch? 28 stycznia br. o trofeum powalczy młodzież z rocznika 2004 i młodszych. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie RC Orkan Sochaczew.

Jest to nowe i ekscytujące przedsięwzięcie dla RC Orkan i jesteśmy w pewnym sensie pionierem na terenie powiatu we wprowadzaniu tej formy gry dla dzieci. – mówi Krzysztof Brymora, prezes RC Orkan.

Rugby Touch to bezkontaktowa, bezpieczna odmiana gry w rugby oraz świetny sposób na rozwinięcie umiejętności ruchowych i pracy w zespole. Jak mówi Marcin Stencel, trener RC Orkan Sochaczew: Zasady Rugby Touch są niezwykle proste. Cała gra opiera się głównie na poziomie fantastycznej zabawy i zdrowej rywalizacji. Wystarczy przyłączyć się i grać. Do turnieju zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe z powiatu sochaczewskiego. Gramy fair play, dlatego każda szkoła może zgłosić tylko jedną drużynę – dodaje.

I Turniej Rugby Touch o tytuł Mistrza Powiatu rusza już 28 stycznia br. o godzinie 9.30. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Sochaczew. Akcję wspiera duo projektowe h46.pl.


POBIERZ ZASADY GRY (.pdf) | POBIERZ REGULAMIN TURNIEJU (.pdf)Serdecznie zapraszamy do grania i kibicowania!
I Turniej Rugby Touch o tytuł Mistrza Powiatu
28.01.2016 g.9:30, SP nr 4 w Sochaczewie, ul. Staszica 25.
Jak dojechać? Sprawdź na mapie: http://bit.ly/1Pc9rCt

 

plakat_touch_v2

Podziel się