_MAG7067Klub
Podsumowanie sezonu 2014/15

14 sierpnia br., w Osadzie Puszczańskiej w Tułowicach, odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie sezonu 2014/15. Spotkanie zgromadziło zaangażowanych w rozwój Rugby na terenie Sochaczewa oraz zawodników i kadrę Rugby Club Orkan Sochaczew.

Uroczyste zakończenie sezonu to idealny moment na podsumowanie zmagań poszczególnych sekcji Orkana, a także przedstawienie poza sportowych działań Klubu i Zarządu RCO. Podczas imprezy wręczone zostały statuetki dla najlepszych zawodniczek i zawodników. Tytułem „Trenera Roku” wyróżniony został Jakub Seklecki, za dwukrotne zdobycie Mistrzostwa Polski Juniorów w Rugby XV i 7.

Podziękowania za obecność i udzielone wsparcie, w jednym z ważniejszych sezonów w historii Klubu, ze strony Zarządu RCO kierowane były do Partnerów i Sponsorów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: ze strony Urzędu Miasta – Zastępca burmistrza Marek Fergiński, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych Agata Kalińska; ze strony Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Dyrektor Mieczysław Głuchowski, Zastępca Dyrektora Anna Ulicka, Kierownik ­ Gospodarz Obiektów Sportowych Marzena Kacprzak.

Podziękowania ze strony Zarządu RCO kierowane były również do głównych sponsorów Klubu: prezesa APRIL Polska Sławomira Apelskiego i dyrektora NORD Partner Cezarego Ejsmonta oraz pozostałych partnerów i sponsorów wspierających Klub: Studio projektowe halo46°, SIME POLSKA, PROMEX, Artmagazine.

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Bogdana i Ireneusza Pietraków, którzy zapoczątkowali sekcję rugby w Sochaczewie, Danuty Gumuły z Biura Rachunkowego DDG, która dba o sprawy finansowe naszego Klubu oraz Danuty Białkowskiej i Roberta Buli​ka, którzy dbają o zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników podczas meczów i turniejów.

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem sezonu, które przygotowaliśmy w formie prezentacji (PDF) oraz do odwiedzenia galerii zdjęć.

Dziękujemy wszystkim za przybycie!

PDFicon

Podziel się