_MAG8403Ekstraliga
Za młodzi na Łódź

VII runda Ekstraligi Rugby, RC Orkan v Master Pharm Budowlani SA Łódź, zakończyła wynikiem 9:24 (6:7). Sochaczewianie, w pierwszej połowie, rozegrali całkiem wyrównany mecz lecz goście pokonali ich doświadczeniem.

Rugbiści Master Pharm Budowlani Łódź byli faworytem meczu w Sochaczewie. Nie spodziewali się jednak, że pierwsza połowa przyniesie im niespodziankę nie tylko w postaci skutecznych
karnych naszych zawodników, ale i dobrej postawy całej sochaczewskiej drużyny, która grała dość zacięcie.

Punkty Orkan: Kępa 6 (1K), Gasik 6 (2K)

Skład: Janasz Dawid, Syperek Łukasz, Kościelewski Kamil, Palasik Kamil, Markiewicz Tomasz, Budnik Jakub, Paluch Damian, Niemyjski Daniel, Plichta Dawid, Kępa Michał, Młyńczak Jakub, Wielgosz Filip, Gasik Tomas, Plichta Mateusz, Popiołek Mateusz; Zatorski Robert, Bryszewski Piotr, Grochocki Artur, Stencel Marcin
Trener: Bogran Wróbel