AKTUALNOŚCI
1wrzesień

Bilety na mecz Orkana z Ogniwem już do kupienia!

Bardzo liczmy na wsparcie naszych kibiców. Doping na sochaczewskiej Maracanie niesie zawodników do dużo lepszej gry. Wierzę, że w najbliższą niedzielę kibice będą 16 zawodnikiem mojej drużyny – mówi przed meczem mistrzem Polski, Ogniwem Sopot, trener Orkana Maciej Brażuk. Bilety na to spotkanie są już do kupienia.

W ostatnim meczu pomiędzy Orkanem, a Ogniwem górą byli sochaczewianie. Nasi rycerze pokonali w czerwcu na własnym stadionie mistrzów Polski 34:17. Od tamtej pory Orkan nie przegrał meczu – kończąc sezon zwycięskim spotkaniem o brązowy medal. Na Bemowie w Warszawie sochaczewianie pokonali Skrę 17:0 i wywalczyli trzecie w historii klubu miejsce na podium mistrzostw Polski seniorów.

Ogniwo też nie przegrało już potem meczu. W wielkim finale Ekstraligi sopocianie pokonali na własnym stadionie Master Pharm Rugby Łódź – 19:15, broniąc tytułu mistrza Polski. W sezonie 2021/2022 chcą powtórzyć ten wynik i trzeci raz z rzędu wywalczyć złote medale. Orkan marzy, by znów znaleźć się w strefie medalowej. A wtedy wiele może się zdarzyć.

– To Ogniwo będzie faworytem niedzielnego meczu, ale my pamiętamy doskonale nasz czerwcowy mecz. W nowym sezonie pokonaliśmy 23:22 Edach Budowlanych Lublin, a potem 33:11 Arkę Gdynia. Wierzę, że w starciu z mistrzem Polski zagramy dużo lepiej niż w tych dwóch pierwszych spotkaniach. Taki jest nasz plan, rozkręcać się z meczu na mecz. A szczyt formy ma przyjść w połowie września i utrzymać się do końca rundy jesiennej – mówi II trener Orkana, Tomasz Malesa.

– W Sochaczewie zawsze jesteśmy mocniejsi dzięki naszym kibicom. Bardzo liczymy na ich wsparcie. Mam nadzieję, że legendarna, sochaczewska Maracana znów się zapełni. Że jej czar zadziała. W imieniu całej drużyny bardzo proszę – przyjdźcie na mecz, wesprzyjcie nas swoim dopingiem – apeluje trener Maciej Brażuk.

– Bilety są już dostępne w serwisie ekobilet.pl. Kupując przez Internet kibic nie będzie musiał czekać przy kasie w kolejce na nabycie wejściówki przed samym meczem. Ale oczywiście będzie to możliwe. Kasę uruchomimy na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Kupując bilet i przychodząc na mecz kibice nie tylko wspierają dopingiem swoją drużynę. Wspierają też klub. Każdy bilet to cegiełka, jaką kibice dokładają chociażby do szkolenia młodzieży, jaką prowadzimy – dodaje prezes RC Orkan, Robert Małolepszy.

MECZ ORKAN SOCHACZEW – OGNIWO SOPOT W NIEDZIELĘ 5 WRZEŚNIA O GODZ. 13.50. Bilety 20 i 10 zł do kupienia w Internecie w serwisie ekobilet.pl – odnośnik: Bilety Orkan – Ogniwo

Transmisja spotkania na TVP SPORT – odnośnik RC Orkan Sochaczew – MKS Ogniwo Sopot.

Sponsorem strategicznym RC Orkan jest Miasto Sochaczew. 
Sponsorem generalnym jest PKN ORLEN oraz Gardenia Sport 
Sponsorzy główni: Fast Service, Żywiec Zdrój, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew
Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, BVG, Cukiernia Lukrecja, Dudmaister, ZUET.
Głównym partnerem medialnym RC Orkan są Radio Sochaczew oraz tusochaczew.pl