AKTUALNOŚCI
2styczeń

Family Team Orkan Sochaczew kolejnym sponsorem naszego klubu

Nasi kibice z grupy Family Team Orkan Sochaczew dołączyli do grona sponsorów RC Orkan. W ramach Klubu Wsparcia wykupili złoty pakiet sponsorski, co oznacza, że co miesiąc będą wpłacać na konto klubu 300 zł.

Grupa postanowiła wspierać klub finansowo i jak podkreślił Tomek Piątka – przedstawiciel Family Team Orkan Sochaczew, w nadchodzącym sezonie wiosennym, również na trybunach nie zabraknie wsparcia Family Team Orkan Sochaczew dla naszej drużyny.

Klub Wsparcia oferuje również możliwość dołączenia do grona sponsorów RC Orkan na mniejsze kwoty w ramach pakietu srebrnego i brązowego. Więcej informacji o pakietach sponsorskich w zakładce Polecamy – Oferta dla partnerów i sponsorów.

Z kolei nasi kibice z grupy TERAAAAA ORKAN uczcili zakończenie 2021 roku organizując spotkanie podsumowujące ubiegły sezon. Z powodów pandemicznych w spotkaniu mogła brać udział ograniczona liczba osób, ale z pewnością Ekipa z Warszawskiej pod przewodnictwem Pawła Lucasa Adamczyka, w nadchodzącym sezonie, pokaże się na trybunach jak z najlepszej strony.

Sponsorem strategicznym RC Orkan jest Miasto Sochaczew

Sponsorem generalnym jest PKN ORLEN, Gardenia Sport oraz KGHM Polska Miedź

Sponsorzy główni: Fundacja PGNiGFast Service, Żywiec Zdrój, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, BVG, Cukiernia Lukrecja, Dudmaister, Hurtownia Rekin

Głównym partnerem medialnym RC Orkan są Radio Sochaczew oraz tusochaczew.pl