AKTUALNOŚCI
2marzec

Wielkie Derby Mazowsza: Orkan podejmuje Skrę

Już w najbliższą sobotę 5 marca, gramy w Sochaczewie z UP Fitness Skra Warszawa.

Czas na Wielkie Debry Mazowsza pomiędzy rugbistami sochaczewskiego Orkana i warszawskiej Skry. Mecz w Sochaczewie będzie pierwszym starciem tych dwóch zespołów od starcia o brązowy medal mistrzostw Polski w sezonie 2020/2021. Na początku lipca w Warszawie Orkan pokonał Skrę 17:0. Dziś sochaczewianie są na trzecim miejscu w tabeli, warszawianie na piątym, ale dzielą ich tylko dwa punkty. Oba zespoły marzą, by zagrać w tym sezonie w wielkim finale Ekstraligi.

Sobotni mecz będzie miał ogromne znaczenie dla realizacji tych marzeń. Czy trzeba czegoś więcej, by zachęcić do przyjścia na mecz? Nie trzeba, ale dodamy, że to pierwszy w historii Sochaczewa oficjalny mecz przy sztucznych światłach. Po meczu wszyscy kibice będą mogli wziąć udział w legendarnej „Trzeciej Połowie”, którą organizatorzy przygotują ze szczególną troską – będzie pyszne jedzenie, picie i możliwość spotkania z bohaterami meczu.

– Ten mecz będzie miał ogromne znaczenie dla układu tabeli. Oba zespoły zdają sobie z tego sprawę. Oba maksymalnie się mobilizują. Wierzę, że to będzie świetny do oglądania mecz, stojący na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo potrzebujemy wsparcia kibiców, prosimy przyjdzie w sobotę na trybuny – mówi trener RC Orkan Maciej Brażuk.

Mecz Orkan – Skra w sobotę o godz. 17.51 na stadionie przy ul. Warszawskiej. Bilety do kupienia w serwisie ekobilet.pl oraz przed meczem w kasie. Transmisja spotkania na kanale Youtube Ekstraliga rugby.

Sponsorem strategicznym RC Orkan jest Miasto Sochaczew. 
Sponsorem generalnym są: PKN ORLEN, KGHM Polska Miedź oraz Gardenia Sport 
Sponsorzy główni: Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój, G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew.
Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, BVG, Cukiernia Lukrecja, Dudmaister
Głównym partnerem medialnym RC Orkan są Radio Sochaczew oraz tusochaczew.pl