AKTUALNOŚCI
10marzec

W najbliższą niedzielę gramy na wyjeździe w Lublinie

Przed nami kolejna runda rozgrywek Ekstraligi rugby. W niedzielę 13 marca gramy na wyjeździe z Edach Budowlani Lublin.

W poprzedniej kolejce Orkan zwyciężył z UP Fitness Skra Warszawa 16:7, a Budowlani odprawili Posnanię wynikiem 48:22. W składzie drużyny z Lublina warto zauważyć debiut nowych zawodników, którzy wyróżnili się podczas meczu z przedostatnią w tabeli Ekstraligi rugby Posnanią. Czy przewaga własnego boiska i nowe wzmocnienia pomogą zawodnikom  Budowlanych powstrzymać napór Orkana? Dowiemy się już w niedzielę 13 marca, a atutów ofensywnych nam nie brakuje.

O wyzwaniach związanych z prowadzeniem zespołu i perspektywie meczu w Lublinie opowiadał w TVP3 Warszawa w programie “Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza” trener drużyny Maciej Brażuk. Rozmowa dostępna na profilu facebook TVP3 Warszawa – link.

Spotkanie 10. kolejki Ekstraligi rugby między Edach Budowlanymi Lublin i Orkanem Sochaczew będzie również transmitowane na platformie TVP SPORT. Początek transmisji na żywo od godziny 13:50. Transmisja dostępna pod adresem – odnośnik.

Aktualizacja:

Transmisja odbędzie się na kanale Youtube Edach Budowlani Lublin – link.

Sponsorem strategicznym RC Orkan jest Miasto Sochaczew

Sponsorem generalnym są: PKN ORLEN, KGHM Polska Miedź oraz Gardenia Sport 

Sponsorzy główni: Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój, G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, BVG, Cukiernia Lukrecja, Dudmaister

Głównym partnerem medialnym RC Orkan są Radio Sochaczew oraz tusochaczew.pl