AKTUALNOŚCI
15maj

Remis w derbach Mazowsza

W derbach Mazowsza w Ekstralidze Rugby nasza drużyna zremisowała z UP Fitness Skra Warszawa 12:12 (12:9).

Pierwsza połowo należała do gospodarzy, którzy schodzili do szatni przy wyniku 12:9. W naszej drużynie punktował tylko  Pieter W. Steenkamp, który wszystkie punkty w tym spotkaniu zdobył z rzutów karnych.

W drugie połowie Orkan zdołał wyrównać. W ostatnich dziesięciu minutach Skra mogła trzy razy zdobyć przyłożenie, ale Orkan bardzo dobrze się bronił.

– Rywale zdominowali nas w młynie. Remis to nie porażka. Trzeba przeanalizować ten mecz na spokojnie i  wyciągnąć wnioski. Do końca sezonu kilka meczów, a my chcemy walczyć o najwyższe cele – powiedział na koniec Maciej Brażuk. 29 maja do Sochaczewa przyjeżdża Pogoń Siedlce.

Skra Warszawa – RC Orkan Sochaczew 12:12 (12:9)
Punkty: Pieter W. Steenkamp 12
Orkan: Gołębowski (Baumann), Gadomski (Zieliński), Polakowski (Lewandowski), Meyer, Pawłowski, A.Szwarc (Dudkowski), Młyńczak (Budnik), Jansen, Plichta (Pętlak), Pieter W. Steenkamp, Wróbel (Rakowski), Burger, Kępa, M.Szwarc, M.Krześnaik (Fursenko)