AKTUALNOŚCI
17sierpień

Karnety na mecze mistrzów Polski w rugby są już do kupienia!

Przed startem sezonu 2022/2023 Ekstraligi rugby RC Orkan Sochaczew wdraża sprzedaż karnetów na wszystkie mecze domowe rundy zasadniczej. Karnet obejmuje pięć meczów startującej właśnie rundy jesiennej oraz cztery mecze rozgrywane na wiosnę 2023 roku, bez spotkań rundy finałowej.

Zakup karnetu jest dobrą alternatywą dla wszystkich kibiców, którzy przychodzą na mecze z rodzinami lub z przyjaciółmi. W zależności od wersji, właściciel karnetu będzie mógł wprowadzić na mecz określoną liczbę osób.  Karnety są dostępne w następujących wariantach:

 cena karnetuLiczba osób
Karnet złoty400,001+2 osoby dodatkowe
Karnet srebrny250,001+1 osoba dodatkowa
Karnet brązowy150,001 (tylko właściciel)

Zakup karnetu daje każdemu kibicowi gwarancję utrzymania kosztów zakupu biletów na poziomie obecnych cen, jakie będą obowiązywać za bilety na mecze domowe RC Orkan Sochaczew.

– Każdy kto kupuje bilety na mecze jest nie tylko kibicem, ale też sponsorem naszego klubu. Wyższy pułap zaangażowania w życie klubu osiągną ci, którzy kupią karnety. Wpływy z biletów stanowią ważną część środków finansowych, które są wykorzystywane w działalności RC Orkan Sochaczew. Karnety pozwolą nam pokryć wydatki, które ciągle rosną. Utrzymanie drużyny mistrzów Polski, szkolenie młodzieży na wszystkich poziomach wiekowych, promocja, rozwój – to wszystko kosztuje – przypomina prezes RC Orkan Robert Małolepszy.

– Będziemy niezwykle wdzięczni za każdy kupiony karnet. Ich zakup to symbol przywiązania do klubu. Szykujemy program lojalnościowy, z którego będą mogli korzystać posiadacze karnetów – dodaje Robert Dłutek, prezes sochaczewskich weteranów, który odpowiada za wdrożenie projektu w życie.

Posiadanie karnetu będzie dawało możliwość skorzystania ze zniżek w programie współpracy z firmami, które zdecydowały się na przystąpienie do partnerstwa w ramach karnetu. Wykaz firm zostanie opublikowany na profilu Facebook klubu oraz na stronie rcorkan.pl. Wykaz firm będzie aktualizowany na bieżąco, w związku z trwającymi pracami związanymi z powiększeniem ilości przedsiębiorców i zasięgu oddziaływania programu współpracy.

– Karnet może się również sprawdzić jako prezent, forma nagrody czy wyraz przywiązania do klubu lub do kogoś kto kibicuje naszej drużynie. Możliwości jest wiele i tylko od fantazji naszych kibiców zależy, jak zostanie wykorzystana możliwość zakupu karnetu – dodaje legendarny kapitan RC Orkan, dziś wiceprezes klubu Zbigniew Dąbrowski.

Karnety można nabywać w siedzibie klubu na terenie stadionu Orkana (budynek z szatniami przy korcie tenisowym, wejście z boku budynku):

środa 17 sierpnia br. w godzinach 18.00-20.00

czwartek 18 sierpnia br. w godzinach 18.00-20.00

piątek 19 sierpnia br. w godzinach 18.00-20.00

sobota 20 sierpnia, w godz. 12.00-14.00 przed meczem z Posnanią Poznań.

wtorek 23 sierpnia br. w godzinach 18.00-20.00

czwartek 25 sierpnia br. w godzinach 18.00-20.00

piątek 26 sierpnia br. w godzinach 18.00-20.00

sobota 27 sierpnia w godzinach 15.00-17.00, przed meczem z Ogniwem Sopot.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź i Gardenia Sport

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój,
G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFresh

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl