AKTUALNOŚCI
25sierpień

Spotkanie Orkan – Ogniwo hitem II kolejki Ekstraligi

W najbliższą sobotę 27 sierpnia, o godzinie 17.00, w Sochaczewie szykuje się prawdziwe starcie tytanów. Na boisku Orkana stawi się srebrny medalista poprzedniego sezonu zespół MKS Ogniwo Sopot.

Drużyna Ogniwa na pewno będzie chciała się odegrać za przegraną w finale Ekstraligi, w którym Orkan zwyciężył w Sopocie 17-16. W pierwszej kolejce Ekstraligi zespół gości pokonał Awentę Pogoń Siedlce 71:3 (40:3), co pokazuje, że zawodnicy Ogniwa są również głodni gry i z pewnością solidnie przepracowali okres przygotowawczy. Z kolei nasz zespół w I kolejce nie dał żadnych szans Posnani wygrywając 103-5. Także na pewno emocji w nadchodzącym spotkaniu nie zabraknie i możemy się spodziewać rugby na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy kibiców oraz sympatyków sportu na stadion w Sochaczewie. Na trybunie na pewno nie zabraknie klimatu, o który zadbają nasi kibice z Teraaaaa Orkan i Family Team. Emocje, dobra zabawa oraz wsparcie dla naszych chłopaków na boisku. Dla naszych najmłodszych kibiców przygotowaliśmy razem z naszym Sponsorem Strategicznym PKN ORLEN piknik z animacjami dla dzieci od ELSA I SPÓŁKA-Animacje dla dzieci.

Tak jak na finale w Sopocie, gramy u siebie!

II kolejka Ekstraligi:

27 sierpnia, godz. 17.00

RC Orkan Sochaczew – MKS Ogniwo Sopot

Bilety: 20 PLN – normalny, 10 PLN – ulgowy.

Transmisja spotkania na tvpsport.pl

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź i Gardenia Sport 

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój,
G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFresh

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl