AKTUALNOŚCI
21październik

Gramy na wyjeździe w Gdyni

W VII kolejce Ekstraligi rugby 23 października br. zmierzymy się z RC Arka Gdynia. Początek spotkania godz. 14.00. Transmisja na kanale tvpsport.pl.

Nasi niedzielni rywale zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli Ekstraligi, mając w dorobku dwie wygrane oraz cztery porażki. Nasza drużyna z kolei znajduje się na piątym miejscu, z trzema zwycięstwami i trzema przegranymi. Drużyna Arki z pewnością będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony i wykorzystać atut własnego boiska. My z kolei musimy to spotkanie wygrać, żeby nie stracić kontaktu z czołówką tabeli.

Zapraszamy wszystkich do towarzyszenia i kibicowania naszej drużynie podczas meczu w Gdyni. Kto nie może jechać do Gdyni, to zapraszamy na transmisję na tvpsport.pl. Tu frekwencja jest również bardzo ważna!

RC Arka Gdynia – RC Orkan Sochaczew

23.10.2022, godz. 14.00

Gdynia, stadion ul. Kazimierza Górskiego 10

Transmisja na kanale internetowym tvpsport.pl

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź i Gardenia Sport

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój,
G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka, Kawecki Transport

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl