AKTUALNOŚCI
10listopad

Holiday Inn Express® Warsaw – Mokotów sponsorem tytularnym Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby w Sochaczewie

Już w najbliższy piątek 11 listopada br. zostanie rozegrany w Sochaczewie „Turniej Niepodległości” – regionalny turniej dzieci i młodzieży w rugby. Patronat nad imprezą objął Maciej Małecki – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych.

W zawodach oprócz gospodarzy RC Orkan Sochaczew wezmą udział kluby rugby z Warszawy, Sopotu oraz z Krakowa. W sportowej rywalizacji będziemy mogli obejrzeć ponad 15 drużyn w kategoriach wiekowych mikrus, mini żak, żak oraz młodzik. Pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 10.00, a zakończenie turnieju jest zaplanowane na godzinę 14.30.

Sponsorem tytularnym turnieju został Holiday Inn Express® Warsaw – Mokotów hotel położony w Warszawie, w sercu biznesowej dzielnicy Mokotowa.

– Po bardzo dobrym wrażeniu z turnieju z 15 października, zdecydowaliśmy się po raz kolejny wesprzeć sochaczewską imprezę rugby. Poziom organizacji poprzedniego turnieju oraz liczba uczestników stanowią jak najlepsze świadectwo dla klubu i rugby w Sochaczewie. Jest to również bardzo dobra prognoza dla kolejnej udanej imprezy w dniu 11 listopada – mówi Marcin Trybus – Członek Zarządu King Cross Shopping Warsaw Sp. z o.o. (KCSW) – właściciela hotelu Holiday Inn Express® Warsaw – Mokotów będącego sponsorem imprezy.

Spółka King Cross jest inwestorem i deweloperem nieruchomości handlowych, turystycznych i mieszkaniowych. Ostatnie inwestycje to centrum handlowe King Cross Marcelin w Poznaniu, port i pensjonat w Sztynorcie na Mazurach, bloki mieszkalne w Uniejowie, Aparthotel Termy Uniejów, a w przygotowaniu nowe inwestycje w Gdyni przy ul. Św. Piotra 4 oraz w Łodzi przy ul. Kilińskiego 109.

Zapraszamy wszystkich w najbliższy piątek 11 listopada br. na „Holiday Inn Express® Warsaw – Mokotów Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży „TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI” pod patronatem wiceministra Macieja Małeckiego”. Radości i dobrej zabawy najmłodszych adeptów rugby na pewno nie zabraknie.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia Sport, Fundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój,
G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka, Kawecki Transport

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl