AKTUALNOŚCI
28grudzień

Zapraszamy na noworoczny mecz rugby

Już w najbliższą niedzielę, 1 stycznia 2023 r., na stadionie przy ulicy Warszawskiej 80, odbędzie się VII edycja noworocznego meczu rugby. Początek samego spotkania jest planowany na godzinę 13.00, kiedy to wraz z pierwszym gwizdkiem, rozpocznie się w Sochaczewie sezon rugby 2023 roku.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się spotkać, pobiegać po boisku, czy ruszyć się z domu po imprezie sylwestrowej. Sam mecz będzie przebiegał w formule open, czyli grają wszyscy od mikrusa do weterana. Organizatorzy Rugby Veterans Orkan Sochaczew i Rugby Club Orkan Sochaczew obiecują także atrakcje dla uczestników spotkania, dlatego zaleca się przybycie osobiste na niedzielne wydarzenie. Pogoda zapowiada się wręcz wiosenna, co na pewno będzie sprzyjającym czynnikiem w kwestii powitania Nowego Roku z rugby.

Pamiętamy również, żeby zabrać ze sobą plastikowe nakrętki, które zbieramy na pokrycie kosztów rehabilitacji Zuzi. Rugby Veterans Orkan Sochaczew już od długiego czasu wspierają Zuzię, zarówno poprzez zbiórki nakrętek, jak również poprzez opłacanie kosztów rehabilitacji ze składek zawodników i wszystkich chętnych, którzy chcą się dołączyć do akcji.

Noworoczny mecz rugby: Sochaczew, 1 stycznia 2023 r., godz. 13:00, stadion ul. Warszawska 80.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia Sport, Fundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój,
G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka, Kawecki Transport

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl