AKTUALNOŚCI
22styczeń

Zapraszamy na wielki Bal Rugbisty 2023

🥂Niech to będzie najfajniejsze wydarzenie sochaczewskiego karnawału. Będzie dobra muzyka, pyszne jedzenie i najważniejsze – świetne towarzystwo. 🍽🎷

🥂W naszym balu, jak zwykle (bo parę tych bali już było) wezmą udział zawodnicy (aktualni i byli) oraz ich piękne drugie połówki, trenerzy, działacze, przyjaciele klubu, sponsorzy, partnerzy, nasi wspaniali kibice.

🥂Słowem cała rodzina sochaczewskiego rugby. A ta rodzina naprawdę potrafi się bawić 😀. Trenujemy przecież po każdym meczu w ramach trzeciej połowy.

🥂Ten bal ma nas jeszcze mocniej zintegrować i wprowadzić w dobry nastrój co najmniej na pierwszą połowę roku (bo w drugiej też coś zorganizujemy 😉), dać pozytywnego kopa!

🥂Spotykamy się w sobotę 4 lutego w Sala Bankietowa Magnolia w Sochaczewie przy ul. Gwardyjskiej 12. Początek o godz. 19.00.

🥂W menu trzy dania gorące, przystawki, napoje zimne i gorące. Napoje wysokoprocentowe każdy przynosi sam. Muzykę i świetny nastrój zapewniamy my😀

🥂Koszt – naprawdę niewielki – 120 zł od osoby

🥂Na wpłaty czekamy do 27 stycznia. Liczba miejsc przeznaczonych do sprzedaży ograniczona, warto się pośpieszyć.

🥂Wpłaty na bal przyjmuje Paulina Polakowska (tel. +48 530 039 586). Paulina będzie w biurze klubu przy ul. Warszawskiej (budynek przy korcie, wejście od strony boiska bocznego) w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 18-20.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój,
G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka, Kawecki Transport, Uniserv S.A.

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl