AKTUALNOŚCI
26marzec

Tym razem bez wygranej w Sopocie

W XI kolejce Ekstraligi rugby Ogniwo okazało się zespołem, który popełnił mniej błędów, co przełożyło się na wynik końcowy dla gospodarzy 19:10 (13:3).

Obydwie drużyny postawiły mocno na defensywę i pierwsze punkty padły dopiero pod koniec pierwszej połowy meczu. Bardzo dużym wzmocnieniem dla Ogniwa okazało się pozyskanie Vahy Halaifonuy, który wprowadził ożywienie w sile ofensywnej gospodarzy i zdobył przyłożenie. Dodatkowo Wojtek Piotrowicz również miał swój dzień, co pozwoliło drużynie z Sopotu na zdobywanie punktów z rzutów karnych. Niestety Ogniwo popełniło mniej błędów, co przełożyło się na mniejszą dla nas liczbę okazji do kopów na słupy. Z bardzo dobrej strony pokazał się Jadon O’Neill, który przedarł się przez kilku obrońców Ogniwa i zdobył przyłożenie dla naszej drużyny. Cały nasz zespół solidnie nie odpuszczał do końca, ale tym razem, jak mówi przysłowie po modernizacji, do czterech razy sztuka.

Jak zwykle nasi kibice stawili się w licznej grupie na stadionie w Sopocie, także dziękujemy wszystkim za doping i wsparcie. Już wkrótce następne mecze, także kolejnych emocji sportowych na pewno nie zabraknie.

Fot. Krzysztof Mudin Lewandowski

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock,
Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka,
Kawecki TransportŻywiec Zdrój, Uniserv S.A.

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl