AKTUALNOŚCI
3czerwiec

Gramy w Sochaczewie o brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów

Mecz zostanie rozegrany w sobotę 10 czerwca br., o godzinie 17:00.  

Wygrana w ostatniej kolejce Ekstraligi rugby z Awentą Pogoń Siedlce przypieczętowała spełnienie marzenia wielu pokoleń zawodników i kibiców, w postaci meczu o medal Mistrzostw Polski seniorów z udziałem naszej drużyny na sochaczewskim stadionie. Po wcześniejszej wygranej nad Edach Budowlanymi Lublin utrzymaliśmy trzecie miejsce w tabeli i zostaliśmy gospodarzem meczu o brązowy medal w rozgrywkach Ekstraligi rugby. Jest to trzeci rok z rzędu kiedy liczymy się w klasyfikacji drużyn walczących o medale. Pomimo tego, że nie uda nam się obronić tytułu mistrzowskiego, to jednak obecne wyniki wskazują, że nasza drużyna stałą się jednym z czołowych zespołów Ekstraligi. Jest to również ogromny sukces, a możliwość zagrania „małego finału” w Sochaczewie jest również bardzo ważna dla naszego miasta, klubu i kibiców. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Edach Budowlani Lublin, z którym zagraliśmy w rundzie zasadniczej dwa wyrównane spotkania. W Lublinie górą byli gospodarze wygrywając 26:24, z kolei w Sochaczewie wygraliśmy 28:19, a mecz był prawdziwym hitem kolejki. Teraz z pewnością emocji i dobrego rugby również nie zabraknie.

Zapraszamy wszystkich na stadion przy ul. Warszawskiej 80, w sobotę 10 czerwca br. o godzinie 17:00. Niech sochaczewska Maracana zapłonie jeszcze raz!

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock,
Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka,
Kawecki TransportŻywiec Zdrój, Uniserv S.A.

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl