AKTUALNOŚCI
15maj

Wygrywamy w meczu na szczycie z Juvenią Kraków

W niedzielnym starciu z krakowską drużyną potwierdziliśmy nasz udział w finale Ekstraligi rugby.

W tym meczu pokazaliśmy, że nie tylko potrafimy skutecznie atakować, ale że również gra w obronie jest bardzo mocnym atutem naszej drużyny. Po raz kolejny udawało nam się powstrzymywać ataki krakowski zawodników, a oprócz tego wypracowywaliśmy także skuteczne akcje punktowe. Dodatkowo formacja młyna bardzo dobrze radziła sobie z młynem gospodarzy, który nie był w stanie przeciwstawić się naszym akcjom za pomocą maula. Dyscyplina w obronie i skuteczne akcje punktowe dały nam wygraną na miarę finału Ekstraligi rugby. Do rozegrania w rundzie zasadniczej pozostał nam mecz z Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia, a wygrana w tym meczu zapewnia rozegranie finału Ekstraligi rugby w Sochaczewie.

Bardzo dziękujemy również sochaczewskim kibicom, którzy stawili się licznie na meczu w Krakowie i przez cały mecz wspierali naszą drużynę. Zapraszamy wszystkich w niedziele 19 maja, godz.15:30, na mecz w Sochaczewie z Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia. Wygrajmy razem organizacje meczu finałowego Ekstraligi rugby w Sochaczewie!

RzKS Juvenia Kraków v ORLEN Orkan Sochaczew 10:41 (10:21)

Punkty Orkan: Peter Steenkamp 16 (2pd, 4K), Andre Meyer 15 (3P), Michał Gadomski 10 (2P).

Orkan:  Michał Polakowski (50’ Antoni Gołębiowski), Michał Gadomski, Toma Mechelidze (44’ Adam Lewandowski), Artem Zarovnyi, Andre Meyer, Eryk Chain, Cyprian Majcher (55’ Patryk Chain) (57’ Krystian Mechecki), Mateusz Pawłowski, Dawid Plichta (61’ Adrian Pętlak), P.W Steenkamp, Marcin Krzesniak (50’ Bartłomiej Sadowski), Jonathan O’Neill, Przemysław Dobijanski (78’ Jadon O’Neill), Kacper Wróbel, Michał Kępa.

Trenerzy: Maciej Brażuk, Tomasz Malesa

Fot. Krzysztof Mudin Lewandowski

Sponsor tytularny: ORLEN S.A.

Sponsor strategiczny: Miasto Sochaczew

Sponsorzy generalni: Gardenia Sport, Poltrans Sochaczew

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock, Zibi-Casio, InterFresh, VFM Real Estate

Sponsorzy: Carrefour, Asprint – Drukarnia Chrzczany, SochBud, Grupa Aljeka, Kawecki Transport, Żywiec Zdrój, King CrossFerma Drobiu Mateusiak

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl