AKTUALNOŚCI
8czerwiec

Bardzo ważna informacja

Głosowanie na nasz projekt o numerze 275. GRAM w RUGBY – Cykl treningów w Rugby dla Dzieci i Młodzieży

Emocje po finale Ekstraligi rugby jeszcze buzują, ale praca nad kolejnym sezonem już trwa. Dlatego zwracamy się do Was wszystkich z apelem o wsparcie naszego projektu, który został wybrany do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Jest to projekt o numerze 275. GRAM w RUGBY – Cykl treningów w Rugby dla Dzieci i Młodzieży.

Udział w głosowaniu jest bardzo ważny dla nas wszystkich. Bez odpowiedniego szkolenia dzieci i młodzieży nie będzie takich sukcesów jak Mistrzostwo Polski seniorów oraz juniorów, a także srebrny medal kadetów. To są osiągnięcia RC Orkan Sochaczew z ostatnich dwóch tygodni, na które pracowaliśmy cały rok.

Każda osoba dorosła może zagłosować przy użyciu swojego numeru telefonu również za dwie inne osoby, w tym dzieci. Tata może zagłosować za dzieci, a mama może oddać głosy za dwóch innych członków rodziny lub znajomych. Możecie poprosić swoich znajomych, przyjaciół, członków rodzin, chłopaka lub dziewczynę o wsparcie dla naszego projektu o numerze 275. GRAM w RUGBY – Cykl treningów w Rugby dla Dzieci i Młodzieży. Wtedy oni będą mogli również zagłosować zgodnie z powyższym wskazaniem.

To jest projekt całego sochaczewskiego środowiska rugby, dlatego Wasze wsparcie jest bardzo ważne, żebyśmy ponownie pokazali gdzie są najlepsi kibice w Polsce.

Oddając głos należy wybrać kategorię Ogólnowojewódzką i wpisać numer 275. GRAM w RUGBY – Cykl treningów w Rugby dla Dzieci i Młodzieży. Głosowanie trwa do 23 czerwca 2024 r.

Głosujemy na:

https://bom.mazovia.pl/glosowanie

Jest to nasz drugi start w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Rok temu zebraliśmy tylko 130 głosów, co wobec liczby osób przychodzących na mecze, obserwujących nasze social media oraz deklarujących się kibicami Orkana jest wynikiem bardzo rozczarowującym. Dlatego pokażcie, że jesteście z nami i tak jak w finale Ekstraligi wygrajmy tym razem, w głosowaniu na projekt o numerze 275. GRAM w RUGBY – Cykl treningów w Rugby dla Dzieci i Młodzieży.