AKTUALNOŚCI
19wrzesień

Zapraszamy na mecz VI kolejki Ekstraligi rugby z Edach Budowlani Lublin

W niedziele 24 września br. o godzinie 15:30 gramy w Sochaczewie na Marakanie. Zapraszamy również na piknik integracyjny dla dzieci.

W V kolejce Ekstraligi rugby nie graliśmy ze względu na pauzę regulaminową, a drużyna z Lublina podejmował u siebie MKS Ogniwo Sopot zwyciężając 38:29 (22:17). Wygrana z Sopotem pozwoliła Budowlany na wejście na drugą pozycję w tabeli rozgrywek, podczas gdy nasz zespół przesunął się na trzecie miejsce ustępując Juveni Kraków. Będzie to również pierwsze spotkanie z lubelską drużyną od czasu wygranego przez nas meczu o trzecie miejsce w poprzednim sezonie rozgrywek. Także sportowych emocji na pewno nie zabraknie.

Zapraszamy wszystkich na stadion przy ulicy Warszawskiej 80. Walczymy na boisku i wspieramy na trybunach!

Dodatkowo dla naszych najmłodszych kibiców mamy w planie piknik integracyjny. Przygotowaliśmy dla Was animacje, malowanie twarzy oraz inne atrakcje dla wszystkich chętnych.

Spotkanie VI kolejki Ekstraligi rugby RC Orkan Sochaczew – Edach Budowlani Lublin będzie również transmitowane na platformie YouTube Ekstraliga rugby.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i ORLEN S.A.

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock,
Zibi-Casio, InterFreshPoltrans Sochaczew, VFM Real Estate

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka,
Kawecki TransportŻywiec Zdrój, Uniserv S.A.

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl

RC Orkan Sochaczew w Ekstralidze rugby – mecze domowe w rundzie jesiennej 2023 – “Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego”