AKTUALNOŚCI
22wrzesień

Nowi partnerzy RC Orkan Sochaczew

Do grona naszej rugbowej rodziny dołączyła firma Zielski oraz Poltrans Sochaczew.

Czytaj więcej
19wrzesień

Wygrana w meczu z RC Lechia Gdańsk

RC Orkan wyszedł zwycięsko z niedzielnego starcia z Lechią Gdańsk w ramach IV kolejki Ekstraligi. O wyniku zdecydowała ostatnia akcja meczu i celne kopnięcie Petera Steenkampa z karnego. Widowisko na Maracanie obejrzał komplet widzów, którzy wielkim entuzjazmem zareagowali na ostatni gwizdek arbitra i zwycięstwo rugbistów Macieja Brażuka 27:25. Młody Potar w Trzeciej Części Meczu zaprezentował nowy hymn drużyny. 

Czytaj więcej
16wrzesień

W najbliższą niedziele gramy z RC Lechia Gdańsk

W niedzielę Orkan podejmuje niepokonaną w tym sezonie Lechię Gdańsk. Mistrzowie Polski chcą wrócić na ścieżkę zwycięstw, po ubiegłotygodniowej porażce w Warszawie. Liczą na wsparcie kibiców, dla których przygotowali specjalne atrakcje podczas tradycyjnej „trzeciej połowy”.

Czytaj więcej
11wrzesień

Tym razem bez wygranej w derbach Mazowsza

Skra odrobiła lekcję i pokonała mistrzów Polski na własnym boisku przy Obrońców Tobruku. Hit III kolejki Ekstraligi rozegrano w Warszawie w niedzielę 11 września. Przed rugbistami Macieja Brażuka czas na regenerację i kolejne zadanie w postaci meczu domowego. Ten już za tydzień. W niedzielę 18 września do Sochaczewa przyjedzie Lechia Gdańsk.

Czytaj więcej
7wrzesień

Wielkie derby Mazowsza. W niedziele gramy ze Skrą

To jeden z takich meczów, na które czeka się przez cały rok. Starcia Orkana z warszawską Skrą są od lat w polskim rugby prawdziwym klasykiem. Tym razem Wielkie Derby Mazowsza odbędą się w Warszawie, w niedzielę 11 września.

Czytaj więcej
28sierpień

Wygrana w meczu z Ogniwem Sopot

Rugbiści Macieja Brażuka rozegrali piekielnie trudne i wyczerpujące spotkanie w ramach II kolejki Ekstraligi. W mistrzowskim meczu na szczycie z Ogniwem Sopot to Orkan był górą i wygrał 18:13. Spotkanie rozgrywane na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej 80 obejrzało na żywo około 1000 kibiców. 

Czytaj więcej
25sierpień

Spotkanie Orkan – Ogniwo hitem II kolejki Ekstraligi

W najbliższą sobotę 27 sierpnia, o godzinie 17.00, w Sochaczewie szykuje się prawdziwe starcie tytanów. Na boisku Orkana stawi się srebrny medalista poprzedniego sezonu zespół MKS Ogniwo Sopot.

Czytaj więcej
24sierpień

Program zniżek w ramach karnetu

Przedstawiamy wykaz firm, które zdecydowały się na przystąpienie do programu partnerstwa dla posiadaczy karnetu, na mecze domowe RC Orkan Sochaczew rundy zasadniczej, w sezonie 2022/2023.

Czytaj więcej
21sierpień

Pewna wygrana z Posnanią Poznań

RC Orkan bez najmniejszych problemów wygrał w sobotę 20 sierpnia z KS Posnanią Poznań. Sensacją był natomiast dorobek punktowy mistrzów Polski. Zawodnicy Macieja Brażuka zdobyli ich aż 103.

Czytaj więcej
17sierpień

Karnety na mecze mistrzów Polski w rugby są już do kupienia!

Przed startem sezonu 2022/2023 Ekstraligi rugby RC Orkan Sochaczew wdraża sprzedaż karnetów na wszystkie mecze domowe rundy zasadniczej. Karnet obejmuje pięć meczów startującej właśnie rundy jesiennej oraz cztery mecze rozgrywane na wiosnę 2023 roku, bez spotkań rundy finałowej.

Czytaj więcej