AKTUALNOŚCI
22styczeń

Zapraszamy na wielki Bal Rugbisty 2023

🥂Niech to będzie najfajniejsze wydarzenie sochaczewskiego karnawału. Będzie dobra muzyka, pyszne jedzenie i najważniejsze – świetne towarzystwo. 🍽🎷

Czytaj więcej
28grudzień

Zapraszamy na noworoczny mecz rugby

Już w najbliższą niedzielę, 1 stycznia 2023 r., na stadionie przy ulicy Warszawskiej 80, odbędzie się VII edycja noworocznego meczu rugby. Początek samego spotkania jest planowany na godzinę 13.00, kiedy to wraz z pierwszym gwizdkiem, rozpocznie się w Sochaczewie sezon rugby 2023 roku.

Czytaj więcej
15listopad

Centralna Liga Kadetów w Sochaczewie

W dniach 12-13 listopada br. na obiektach Rugby Club Orkan Sochaczew (MOSiR Sochaczew) rozegrano 1 i 2 kolejkę rozgrywek Centralnej Ligi Kadetów.

Czytaj więcej
12listopad

Holiday Inn Express® Warsaw – Mokotów Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży „TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI” pod patronatem wiceministra Macieja Małeckiego w Sochaczewie

W piątek 11 listopada br. rozegrany został w Sochaczewie regionalny turniej dzieci i młodzieży w rugby. Impreza odbyła się na boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Warszawskiej 80.

Czytaj więcej
10listopad

Holiday Inn Express® Warsaw – Mokotów sponsorem tytularnym Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby w Sochaczewie

Już w najbliższy piątek 11 listopada br. zostanie rozegrany w Sochaczewie „Turniej Niepodległości” – regionalny turniej dzieci i młodzieży w rugby. Patronat nad imprezą objął Maciej Małecki – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych.

Czytaj więcej
7listopad

Wygrywamy w Siedlcach na zakończenie rundy jesiennej

RC Orkan Sochaczew pewnie wygrał niedzielny mecz w Siedlcach 61:23, choć do przerwy gra była dość wyrównana. W ramach IX kolejki Ekstraligi rugby odbyło się tylko jedno spotkanie. Pozostałe mecze zaplanowano w terminie 19 i 20 listopada.

Czytaj więcej
7listopad

Nasze dzieci i młodzież zagrały w Siedlcach

W niedziele 6 listopada br. nasze drużyny dziecięce i młodzieżowe zagrały w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Siedlcach.

Czytaj więcej
7listopad

Udany strzał w 10 juniorów RC Orkan Sochaczew

Na turnieju w Warszawie rozegranym w niedziele 6 listopada br., juniorzy RC Orkan Sochaczew rozpoczęli sezon od pewnych zwycięstw w lidze „10 – tek”.

Czytaj więcej
3listopad

Ostatni mecz rundy jesiennej na wyjeździe w Siedlcach

W IX kolejce Ekstraligi rugby 6 listopada br. zmierzymy się na wyjeździe z Awentą Pogoń Siedlce. Początek spotkania godz. 13.00. Transmisja na kanale Youtube Ekstraliga rugby.

Czytaj więcej
30październik

Wygrywamy w meczu z Juvenią Kraków

Rugbiści Orkana pokonali Juvenię 52:19 w meczu VIII kolejki Ekstraligi. Sochaczew odwiedził Artur Fursenko, który w zeszłym sezonie sięgnął z Orkanem po mistrzostwo Polski. Zawodnik od tego sezonu reprezentuje barwy krakowskiej drużyny.

Czytaj więcej