AKTUALNOŚCI
26czerwiec

Grand Prix Kadetów i Juniorów Rugby 7 w Łodzi

W sobotę 24 czerwca br. wystąpiliśmy w turnieju eliminacyjnym Kadetów i w turnieju finałowym w kategorii Juniorów.

Nasi Kadeci potwierdzili dominację w swojej kategorii wiekowej, wygrywając drugi turniej w olimpijskiej odmianie rugby.  W finale pokonaliśmy AZS AWF Warszawa 50-7.

W meczach eliminacyjnych wygraliśmy ze Spartą Jarocin 45-7 oraz z Budowlanymi Lublin 34-0.

Z kompletem zwycięstw w obydwu turniejach eliminacyjnych, kadeci RC Orkan Sochaczew zajęli w grupie B 1 miejsce w klasyfikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 7-9 lipca 2023 r.

Jednocześnie nasi juniorzy, w swoich spotkaniach uzyskali słabsze rezultaty, co przełożyło się na przegrane mecze z Juvenią Kraków 0-26, AZS AWF Warszawa 19-26 oraz z Budowlanymi Lublin 7-38. Był to turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów i ostatecznie Juniorzy RC Orkan Sochaczew zajęli 5 miejsce. Mistrzem Polski została drużyna KS Budowlanych Łódź, a na 2 i 3 miejscu uplasowały się drużyny RzKS Juvenia Kraków oraz KS Budowalni Lublin.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

PKN ORLEN – ,,Sponsor Strategicznego szkolenia dzieci i młodzieży w Rugby Club Orkan Sochaczew”

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock,
Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka,
Kawecki TransportŻywiec Zdrój, Uniserv S.A.

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl