AKTUALNOŚCI
21czerwiec

Zwyciężamy w klasyfikacji generalnej XXIX edycji Ogólnopolskich Rozgrywek Dzieci i Młodzieży w sezonie 2022/2023

Nie boimy się tego powiedzieć głośno, ale mamy najlepsze szkolenie dzieci i młodzieży w Polsce, a walka o jak najlepsze miejsce w rankingu toczyła się do samego końca.

Decydująca rozgrywka miała miejsce w Łodzi na turnieju finałowym, gdzie w kategorii Młodzik zwyciężyliśmy w meczu finałowym, co dało nam również zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej. Klubem najlepiej szkolącym młodzież do 14 roku życia został Rugby Club Orkan Sochaczew, na drugim miejscu uplasował się Rugby Club Lechia Gdańsk, a brązowym medalistą został Miejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot.

Gratulujemy naszym dzieciom i młodzieży i serdecznie dziękujemy trenerom i rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc dla naszych grup dziecięcych i młodzieżowych. Dziękujemy i gratulujemy również pozostałym klubom biorącym udział w rywalizacji.

Już wkrótce wrócimy do rozgrywek, a sochaczewskie turnieje dzieci i młodzieży zawsze zbierają najwyższe opinie i obiecujemy nie schodzić z tego poziomu.