AKTUALNOŚCI
28wrzesień

Gramy na wyjeździe z Lechią Gdańsk

Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 30 września br. o godzinie 20:00.

W poprzedniej kolejce wygraliśmy w Sochaczewie z Edach Budowlanymi Lublin 38:26, a Lechia przegrała w derbach Trójmiasta z Ogniwem Sopot 17: 44. Do przerwy zespół z Gdańsk prezentował się dość dobrze, gdyż Ogniwo prowadziło tylko 17:7. Z pewnością w meczu z naszą drużyną zespół Lechii będzie się chciał zaprezentować z jak najlepszej strony, a warto odnotować, że gdańszczanie poczynili kilka interesujących wzmocnień. Zapowiada się kolejny mecz pełen sportowej walki i dlatego zapraszamy wszystkich do wsparcia naszej drużyny na wyjeździe w Gdańsku.

Spotkanie VII kolejki Ekstraligi rugby RC Lechia Gdańsk – RC Orkan Sochaczew będzie również transmitowane na platformie YouTube Ekstraliga rugby.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i ORLEN S.A.

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock,
Zibi-Casio, InterFreshPoltrans Sochaczew, VFM Real Estate

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka,
Kawecki TransportŻywiec Zdrój, Uniserv S.A.

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl