AKTUALNOŚCI
1listopad

W derbach Mazowsza zdobywamy punkt bonusowy

W niedzielnym starciu z siedleckim zespołem nie zabrakło kontrowersji, a nasza drużyna pokazała charakter.

Było wiadomo z góry, że spotkanie w Siedlcach będzie wymagało gry na najwyższym poziomie, gdyż drużyna Pogoni została wzmocniona byłymi zawodnikami Skry. Już w poprzedniej kolejce, kiedy siedlczanie przegrali z Ogniwem 18:27, można było zauważyć potencjał odrodzonej po uzupełnieniu składu Pogoni.  

Pierwsza połowa spotkania totalnie nie układała się po naszej myśli. Tracimy 19 punktów, częściowo w okolicznościach, które wprawiają wszystkich w osłupienie. Wynik do szatni 19:0 nie jest najlepszą prognozą na drugą część meczu.

W drugiej połowie spotkania role się odwracają i to nasza drużyna zdobywa 19 punktów podczas gdy Pogoń odpowiada tylko 3 punktami z karnego. Niestety nie udaje nam się domknąć wyniku na naszą korzyść i ostatecznie mecz kończy się rezultatem 19:22 dla gospodarzy.

Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie w Siedlcach i zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie. 5 listopada o godz. 15:30 gramy w Sochaczewie z KS Budowlani Commercecon Łódź.

Awenta Pogoń Siedlce – RC Orkan Sochaczew 22:19 (19:0)

Punkty Orkan: Andre Meyer 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P), Krystian Olejek 5 (P), Peter Steenkamp 4 (2pd).

fot. Tomasz Jastrzębowski

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i ORLEN S.A.

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock,
Zibi-Casio, InterFreshPoltrans Sochaczew, VFM Real Estate

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka,
Kawecki TransportŻywiec Zdrój, Uniserv S.A.

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl