AKTUALNOŚCI
14kwiecień

Gramy na wyjeździe w Lublinie

W XV kolejce Ekstraligi rugby 20 kwietnia br. zmierzymy się z Edach Budowlanymi Lublin. Początek spotkania godz. 14.00.

Nasi rywale zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli Ekstraligi, a w ostatniej kolejce nie udało im się wywieźć wygranej z Sopotu, gdzie lepsi okazali się gospodarze zwyciężając 38:24 (21:10). Nasza drużyna z kolei znajduje się na drugim miejscu, a w ostatniej kolejce mieliśmy pauzę regulaminową. Mecz w Lublinie zapowiada się bardzo emocjonująco, a Budowlani na pewno będą chcieli jak najlepiej pokazać się przed własną publicznością.

Zapraszamy wszystkich do towarzyszenia i kibicowania naszej drużynie podczas meczu w Lublinie. Kto nie może jechać do Lublina, to zapraszamy na transmisję na internetową. Tu frekwencja jest również bardzo ważna!

Edach Budowlani Lublin – ORLEN Orkan Sochaczew

20.04.2024, godz. 14.00

Lublin, stadion ul. Magnoliowa 6

Transmisja spotkania na kanale YouTube Ekstraliga rugby.

Sponsor tytularny: ORLEN S.A.

Sponsor strategiczny: Miasto Sochaczew

Sponsorzy generalni: Gardenia Sport, Poltrans Sochaczew

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock, Zibi-Casio, InterFresh, VFM Real Estate

Sponsorzy: Carrefour, Asprint – Drukarnia Chrzczany, SochBud, Grupa Aljeka, Kawecki Transport, Żywiec Zdrój, Cukiernia Lukrecja, King CrossFerma Drobiu Mateusiak

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl