AKTUALNOŚCI
7maj

Wygrywamy z Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 61:0

W niedzielnym starciu z drużyną gdańskich lwów zdobyliśmy 5 punktów i awansowaliśmy na pierwsze miejsce w tabeli Ekstraligi rugby.

W pierwszej połowie spotkania, po około 15 minutach gry przełamujemy obronę gości i zdobywamy pierwsze punkty z przyłożenia. Następnie zdobywamy kolejne przyłożenia i do szatni schodzimy prowadząc 35:0.

W drugiej połowie spotkania obraz gry nie ulega specjalnej zmianie. Niesieni wsparciem kibiców zdobywamy kolejne punkty, podczas gdy drużyna Lechii nie jest w stanie przełamać naszej obrony. Ostatecznie mecz kończy się naszym zwycięstwem 61:0.

Dziękujemy kibicom za liczne przybycie na stadion, a drużynie Lechii za mecz. Kolejne spotkanie rozegramy na wyjeździe w Krakowie w niedziele 12 maja o godz. 15:00. Do Krakowa jedziemy jako Lider Ekstraligi i serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do towarzyszenia naszej drużynie na meczu w Krakowie.

ORLEN Orkan Sochaczew v Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 61:0 (35:0)

Punkty Orkan: Peter Steenkamp 16 (8pd), Dawid Plichta 10 (2P), Patryk Chain 5 (P), Kacper Wróbel 5 (P), Mateusz Pawłowski 5 (P), Przemysław Dobijański 5 (P), Andre Meyer 5 (P), Michał Gadomski 5 (P), Michał Kępa 5 (P).

Sponsor tytularny: ORLEN S.A.

Sponsor strategiczny: Miasto Sochaczew

Sponsorzy generalni: Gardenia Sport, Poltrans Sochaczew

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock, Zibi-Casio, InterFresh, VFM Real Estate

Sponsorzy: Carrefour, Asprint – Drukarnia Chrzczany, SochBud, Grupa Aljeka, Kawecki Transport, Żywiec Zdrój, King CrossFerma Drobiu Mateusiak

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl