AKTUALNOŚCI
29wrzesień

Gramy na wyjeździe w Lublinie

W V kolejce Ekstraligi rugby 2 października br. zmierzymy się z Edach Budowlani Lublin. Początek spotkania godz. 14.00. Transmisja na kanale tvpsport.pl.

Nasi niedzielni rywale zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli Ekstraligi, mając w dorobku jeden remis z Master Pharm Rugby Łódź oraz trzy zwycięstwa z drużynami z dołu tabeli. Nasza drużyna z kolei znajduje się na szóstym miejscu, z trzema zwycięstwami i jedną przegraną. Jeśli chodzi o układ gier, to nie licząc meczu z Posnanią, graliśmy same mecze wagi ciężkiej i taki właśnie mecz czeka teraz zespół z Lublina.

Zapraszamy wszystkich do towarzyszenia i kibicowania naszej drużynie podczas meczu w Lublinie. Zgodnie z naszą zasadą, gramy jak zwykle u siebie. Kto nie może jechać do Lublina, to zapraszamy na transmisję na tvpsport.pl. Tu frekwencja jest również bardzo ważna!

Edach Budowlani Lublin – RC Orkan Sochaczew

02.10.2022, godz. 14.00

Lublin, stadion ul. Magnoliowa 6

Transmisja tvpsport.pl

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź i Gardenia Sport

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój,
G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl