AKTUALNOŚCI
13październik

Aparthotel Termy Uniejów sponsorem tytularnym Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby w Sochaczewie

Już w najbliższą sobotę 15 października br. zostanie rozegrany w Sochaczewie regionalny turniej dzieci i młodzieży w rugby. W zawodach oprócz gospodarzy RC Orkan Sochaczew wezmą udział kluby rugby z Trójmiasta oraz z Łodzi.

W sportowej rywalizacji będziemy mogli obejrzeć ponad 20 drużyn w kategoriach wiekowych mikrus, mini żak, żak oraz młodzik. Pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 10.00, a zakończenie turnieju jest zaplanowane na godzinę 14.30.

Sponsorem tytularnym turniej został Aparthotel Termy Uniejów, położone w centrum Uniejowa miejsce, które powstało z myślą o relaksie i odpoczynku. Jednocześnie bezpośrednia bliskość Term Uniejów sprawia, że Hotel jest świetnym miejscem do korzystania ze wszystkich atrakcji w Uzdrowisku Uniejów.

 – Uniejów i Sochaczew są do siebie bardzo podobne, gdyż każde z tych miejsc posiada coś wyjątkowego. Uniejów to termy i cała zbudowana wokół nich infrastruktura. Sochaczew z kolei od zawsze kojarzył mi się z rugby, sportem który zawsze chętnie oglądam, tuż zaraz po koszykówce. Dlatego cieszę się, że możemy wesprzeć sochaczewski turniej dzieci i młodzieży, a wszystkim młodym zawodnikom życzę dobrej zabawy oraz dużo sportowych emocji.

– Marcin Trybus – Prezes Zarządu Komplementariusza Ventury Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, Zarządca Aparthotel Termy Uniejów oraz Członek Zarządu King Cross Shopping Warsaw Sp. z o.o. (KCSW).

Zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę na Aparthotel Termy Uniejów Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby w Sochaczewie. Dobrej zabawy i radości najmłodszych adeptów rugby na pewno nie zabraknie.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź i Gardenia Sport

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój,
G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFreshPoltrans Sochaczew

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl