AKTUALNOŚCI
24sierpień

Gramy w Sochaczewie z BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

W najbliższą niedzielę o godzinie 13:00, rozegramy III kolejkę Ekstraligi rugby.

W poprzedniej kolejce wygraliśmy na wyjeździe z KS Budowlani Commercecon Łódź 85:7, a zespół BUDO 2011 przegrał w Aleksandrowie Łódzkim z Ogniwem 15:25. Drużyna gości to obecny Mistrz Polski, także z pewnością możemy się spodziewać mocnego rugby, które jest znakiem rozpoznawczym drużyny BUDO 2011. Należy przypuszczać, że zawodnicy z Aleksandrowa Łódzkiego podrażnieni porażką z Ogniwem, będą chcieli się zrehabilitować za brak skuteczności w poprzednim meczu. Spotkanie z BUDO 2011 z pewnością będzie pełne walki i jak pokazały mecze w poprzednim sezonie czeka nas 80 minut rugby, w którym nikt nie odpuszcza do końca.

Zapraszamy wszystkich na stadion przy ul. Warszawskiej 80, na pewno sportowych emocji oraz dobrej zabawy na trybunach nie zabraknie.

Spotkanie III kolejki Ekstraligi rugby RC Orkan Sochaczew – BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki będzie transmitowane na kanale tvpsport.pl

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i ORLEN S.A.

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock,
Zibi-Casio, InterFreshPoltrans Sochaczew, VFM Real Estate

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka,
Kawecki TransportŻywiec Zdrój, Uniserv S.A.

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl

RC Orkan Sochaczew w Ekstralidze rugby – mecze domowe w rundzie jesiennej 2023 – “Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego”