AKTUALNOŚCI
11listopad

Grupa King Cross, budująca w Łodzi apartamentowiec Flora Śródmieście została sponsorem tytularnym Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby w Sochaczewie.

Już w najbliższy niedzielę 12 listopada br. po raz kolejny zostanie rozegrany w Sochaczewie regionalny turniej dzieci i młodzieży w rugby.

W zawodach oprócz gospodarzy RC Orkan Sochaczew wezmą udział kluby rugby z terenu całej Polski. W sportowej rywalizacji będziemy mogli obejrzeć 32 drużyny w kategoriach wiekowych mikrus, mini żak, żak oraz młodzik. Pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 10.00, a zakończenie turnieju jest zaplanowane na godzinę 17.00.

Sponsorem tytularnym turniej jest grupa King Cross budująca w Łodzi apartamentowiec Flora Śródmieście – apartamenty w centrum Łodzi, inwestycja posiadająca w ofercie mieszkania od 26m2 do 163m2 jedno – i dwupoziomowe.

 – Po bardzo dobrych wrażeniach po turniejach dzieci i młodzieży z poprzedniego roku, zdecydowaliśmy się po raz kolejny wesprzeć sochaczewską imprezę rugby. Poziom organizacji ubiegłorocznych wydarzeń oraz duża liczba uczestników przekonały nas, że warto wspierać rugby w Sochaczewie. Jest to również bardzo dobra prognoza dla kolejnej imprezy w dniu 12 listopada.

– Marcin Trybus – Członek Zarządu King Cross Shopping Warsaw Sp. z o.o. (KCSW) oraz Prezes Zarządu Komplementariusza Ventury Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.

Zapraszamy wszystkich w najbliższy niedzielę 12 listopada br. na: Flora Śródmieście – Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży „TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI”. Radości z gry i dobrej zabawy najmłodszych adeptów rugby na pewno nie zabraknie, a wsparcie na trybunach również się przyda.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i ORLEN S.A.

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź, Gardenia SportFundacja PGNiG S.A.

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, G-Shock,
Zibi-Casio, InterFreshPoltrans Sochaczew, VFM Real Estate

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja, Grupa Aljeka,
Kawecki TransportŻywiec Zdrój, Uniserv S.A., King Cross