AKTUALNOŚCI
15sierpień

Mistrzowie Polski wracają do gry!

W sobotę 20 sierpnia rozegramy pierwszy mecz nowego sezonu Ekstraligi rugby, a przeciwnikiem będzie zaspół Posnanii Poznań.

Nasza drużyna jest w trakcie okresu przygotowawczego, nie brakuje zmian w składzie osobowym oraz optymizmu i dobrego nastawienia przed startem Ekstraligi. Tym razem nie będzie z nami Edwina Jansena, który zmienił stan cywilny i postanowił zostać w RPA oraz Artura Fursenko, który w nowym sezonie będzie grał w Juvenii Kraków. Do drużyny powrócił już Peter Steenkamp oraz Andre Meyer, a barwy Orkana będą reprezentować także nowi zawodnicy w formacji młyna – były zawodnik Skry Warszawa Jonathan O’Neill oraz grający wcześniej w Awenta Pogoń Siedlce Krystian Olejek. Dodatkowo do gry wróci również Artem Zarovnyi, który wyleczył kontuzję.

Po tak udanym poprzednim sezonie obecny cel może być tylko jeden, czyli zdobycie kolejnego mistrzostwa Polski. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, gdyż inne zespoły również szukają wzmocnień i każdy będzie walczył o jak najlepszy wynik dla swojej drużyny. Dlatego zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie, a jak pokazał poprzedni sezon, nasi kibice są najlepsi w Polsce. Także mając podwójne mistrzostwo, możemy z optymizmem patrzeć na nowy sezon Ekstraligi rugby.

Zapraszamy wszystkich w sobotę 20 sierpnia, o godzinie 13.00. Emocje gwarantowane, a dodatkowo będzie można zrobić sobie zdjęcie z Pucharem Mistrzów Polski!

Transmisja spotkania na kanale Youtube – Ekstraliga rugby.

RC Orkan Sochaczew – KS Posnania Poznań

Sobota, 20 sierpnia, godzina 13.00

Stadion na ulicy Warszawskiej 80.

Sponsorzy strategiczni RC Orkan: Miasto Sochaczew i PKN ORLEN

Sponsorzy generalni: KGHM Polska Miedź i Gardenia Sport 

Sponsorzy główni: HBRS, PEC Sochaczew, ZWiK Sochaczew, Fast Service, Murapol, Żywiec Zdrój, G-Shock, Zibi-Casio, Tamex-Obiekty Sportowe, InterFresh

Sponsorzy: Carrefour, Drukarnia Chrzczany, SochBud, Cukiernia Lukrecja

Główny partner medialny RC Orkan: Radio Sochaczew i TuSochaczew.pl